KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16635367

nr 1663 5367

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, 1800-tal, Romersk ruin, 15x21 cm, yttermått inklusive ram: 21x26 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 december 2024
kl 19:34:49

2/12 09:46:38 1      Vinnande bud